FAQ


 

apple

Jaké typy souborů opravujete?

Standardně opravujeme texty ve formátu DOC, DOCX, PDF, TEX, TXT, XLS, XLSX, PPT, PPTX, HTM, HTML, PHP, MySQL.

apple

Jakou formou opravujete PDF soubor?

PDF soubor se většinou nedá opravovat přímo (záleží na nastavení dokumentu). Opravy (většinou jazykové a stylistické probíhají formou poznámek do textu. Jedná se především o předtiskové kontroly apod.

apple

Jaké služby nabízíte?

Snažíme se nabídnou komplexní služby pro studenty, tak abychom jim usnadnili dokončení jejich závěrečné práce. Specializujeme se jazykové korektury a formátování. Víc viz sekce O nás (červeně tučně odkaz na O nás, kotva sekce co nabízíme).

apple

Jaké další služby nabízíte?

Provádíme také překlad abstraktů / anotací, tisk a vazbu, korektury textů pro firemní weby, úpravu reklamních materiálů, časopisů, bulletinů, manuálů, brožur, jejich předtiskovou úpravu atd.

apple

Do kdy můžete moji práci zpracovat?

Záleží na Vás. Může to být do 24, 48, 72 hodin, nebo do 5. kalendářních dnů. V případě individuální domluvy jsme schopni zpracovat korektury bakalářské či diplomové práce i v individuálním termínu (v případě požadavku na expresní korekturu volejte, prosíme na +420776 790 081, nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

apple

Jaká je cena za zpracování korektury?

Cena se odvíjí od typu objednaných služeb a od termínu, do kterého si přejete mít vše hotové.

Standardní cena za jazykovou korekturu jedné normostrany (gramatika, stylistika, slovosled, překlepy…) činí v termínu 5 dnů 24 Kč / normostrana, korektura formátování jedné normostrany v termínu 5 dnů je 9 Kč. Při společné objednávce jazykové korektury a formátování získáte zdarma bonus ve formě 1 kusu tisku, vazby, vypálení práce na CD a dopravy ZDARMA. Navíc jsou možné individuální slevy. Více viz Ceník (odkaz oranžově, tučně).

apple

Mohu si nechat opravit jen část práce?

Ano, je ale samozřejmě nutné dohodnout si přesný rozsah korektury, tzn. které stránky si přejete do korektury zahrnout.

apple

Mohu si od vás nechat zpracovat nezávaznou cenovou nabídku?

Ano. Napište nám e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a vše můžeme podrobně probrat.

apple

Co je to normostrana?

Normostrana (ns) = 1800 znaků včetně mezer.

apple

Můžete mi mou práci i vytisknout, svázat a doručit?

Ano. Nabízíme černobílý i barevný tisk, vazbu práce dle požadavků školy a expresní doručení na jakékoliv místo v ČR do 24 hodin od vytištění.

apple

Jsem cizinec, opravujete i tyto práce?

Ano, cizinci tvoří významnou část naši klientely. S opravami tohoto typu máme zkušenosti a víme, že se jedná o velmi náročné úpravy.

apple

Jak si mohu Vaše služby objednat?

Nejjednodušší je to přes objednávkový formulář , případně můžete použít e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

apple

Jak přesně proběhne zpracování mého dokumentu?

Na korektuře začneme pracovat v podstatě ihned po zaslání Vaší objednávky. Vaše objednávka je po přijetí manuálně zkontrolována. Do 24h obdržíte fakturu s údaji k platbě (forma úhrady: bankovní převod). Zpracovaný dokument Vám pak zašleme s vyznačenými změnami (sledování revizí) na Váš e-mail oproti potvrzení o provedení platby (screen z el. bankovnictví, scan složenky apod). Pak se takříkajíc „doladí detaily“, tzn. pokud budete chtít něco upravit (hlavně se tak děje v rámci formátování), je to samozřejmě možné bezplatně.

apple

Zpracováváte také podklady pro bakalářské a diplomové práce?

V žádném případě. Rádi Vám pomůžeme s úpravou formátování, opravou gramatiky, s překladem abstraktu apod. Téma své práce ale musíte zpracovat samostatně.

apple

Mám specifičtější dotaz, jak vás mohu kontaktovat?

Jsme dostupní na tel. čísle 776790081, e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

apple

Jak funguje doporučení?

Pokud jste doporučili naše služby. Získáte určitá procenta z celkové ceny objednávky doporučeného klienta. Klient, kterého jste doporučil, zároveň získá ihned určitou procentní slevu na svou objednávku. Při objednávce doporučený klient zadá slevový kód, který dostane od Vás (zašleme Vám jej my).